Доброго дня,мені 75років,турбує простатит-аденома ПСА-норма,без болів,лікуюсь тільки -Омнік-Окас, буває 2-3 пробудження вночі,гіпертонія ліки-хартил-5, і хартил АМ5/5-ранок і вечеря по -1табл,ліва нирка-16.0см2,права-56.0см2,ліва кажуть не працює,кожний рік-УЗД,лікарі радять ліки щоб не росла аденома,може є можливість травні ліки приймати-допоможіть для мене це буде ліпше, дякую за відповідь Вадим м.Кривий Ріг.
Макуха Вадим
20.05.2026
Очікує відповіді