Анна 86 років Луцьк.Продовження . Після 2х місячного курсу лікування фітокомпозицією Болік я не відчула ніяких змін.Фітокомпозиції арніка , Асцитан, Вазонорм, Енцефан , Ангелік, я приймаю з серпня місяця , які назаначив мені лікар здравниці Зеленої планети Земної м.Луцьк . Але я тоді болю ще ніде не відчувала , іноді на місці рани був короткочасний біль пульсуючий, я робила компреси, або примочки з настоянки кінського каштану і біль через хв 5-10 минав . Після прийому фітокомпозицій з першого дня я відчула полегшення . Приймаючи офіційні ліки , вони доводили мене до нападу . Після 3х місяців прийому фітокомпозицій лікар додав ще Арахнолік Неврин Неврозан Апоплексин , а тоді я отримала від Вас відповідь в якій додався Болік і Нефролік так як я відчувала біль у попереку правої сторони , і Венолік для розрідження крові. В аналізі крові спостерігалось невелике згущення крові.
В квітні було в невролога проходила компютерну томографію головного мозку . Було виявлено справа в лобній долі паталогічний утвір 24*30, виражений перифокальний набряк дислокація вліво 15мм шлуночки помірно розширені асиметрично. Попередні обстеження були аналогічними, змін не відбулось. УЗД живота не показало ніяких відхилень , хоча я іноді відчуваю біль вночі з правої сторони, часто вночі терпнуть руки, права мізинець і безіменний їх з частиною долоні мушу розтирати . Вибачте, я стараюсь описати все, не знаю як вдалось тому що хвороба мені не дозволяє багато думати , писати , читати і взагалі нічого робити .
Сильно не сприймаю яскраве світло, а також наприклад хитання листя на деревах.
Відчуваю безперервний шум у вухах який заважає слуху. Порушена память , дуже нервуюсь і морочиться голова , давить на очі. Офтальмолог виявив вікову катаракту на обидва ока , заміна кришталика , я все бачу. Читаю дуже легко , без окулярів тільки довго не можу читати, мені робиться погано , тисне на ночі ,мушу припинити читання . Я дуже не сприймаю яскраве світло приходиться його уникати. Основна причина звернення до Вас, як мені побороти розлади в голові. Також попрошу Вас порадити як підлікувати щитовидну залозу, я її попекла, зараз постійно дере, є закашлювання. Наперед дякую, дуже чекаю відповіді.
Анна
19.05.2026
Очікує відповіді