Здоров'я вам, пані Наталя та гарного дня! У мами такі симптоми. Тиск. То є, то ні. На вечір і вночі і зранку і впродовж дня буває. Під 200 і більше. Періодами. То кілька днів підряд, то цілий тиждень - два нема. Призначили пігулки. Пити постійно. В результаті, постійний шум в голові, слух дуже впав, погане чує., перед очима періодами блискавки. Кинула пити, симптоми такі ж. П'є коли припиче тиск максонідін разово та сечогінне. Також п'є укроп, калину. Робила ліки з укропа та кукурудзяного борошна. Не допомогло. В неї випадіння матки остання стадія. Поперек болить, руки, ребра на спині, холка. Виходить пісок світло коричневий. Сеча слабо мутна, варикоз на ногах. Такі результати аналізів.
Сеча: лейкоцити та еритроцити більш 100. В невеликій кількості оксалати та слиз. Також кристали уратів- 316.2. У великій кількості бактерії.
Кров: МСНС 31.5
НbA1c. 6.2
Глюкоза 5.
Узі нажаль немає. Немає спеціалістів.
Що можете сказати, її вилікувати можно? Чим лікуватись? Мамі 74.
Дуже чекаю на відповідь. Всього вам найкращого!
Валентина
26.05.2026
Очікує відповіді