Священна трава найскладніші лікує хвороби

13 липня 2022 р.

Вклоняюся цій рослині, яка допомагає зцілювати найтяжчі хвороби. Вербена тонізує жінку, робить її темпераментною, молодою, гарною. Достатньо лишень знати, що рослина лікує судини (склероз, варикозне розширення вен), чистить їх, робить еластичними, усуває запальні процеси, відновлює кровообіг, консистенцію крові, запобігає утворенню згустків, тромбів. Чудово лікує печінку і селезінку — найголовніші кровотворні органи, чистить кров, налагоджує травлення. Допомагає і чоловікам, повертає їм статеву силу.

Багато є різних підступних хвороб, які заважають людям жити на білому світі. Тому-то «священна квітка», «священна гілка» і здобула настільки велику популярність, особливо в Середні віки. Її мали в кожній домівці для захисту від нечистої сили, бо вважали отрутою для диявола. Застосовували вербену під час епідемій, які викошували людей тисячами. Знали, що вона не допускає ніякої отрути в організм.

Вербену — суху нехворощ називають «бабишником» не випадково: зі старої жінки вона може зробити молоду дівку, здатну навіть народити дитину.

Прийшов до мене якось чоловік просити допомоги. Кохає свою дружину — гарну жінку і господиню, дбайливу мати, чудову кулінарку. А вона до чоловіка байдужа, не просто «холодна» — близькість лише терпить. І той мрію, щоб кохана була теплою і небайдужою! Що ви думаєте я зробила — запропонувала вербену.

Вербена тонізує жінку, робить її темпераментною, молодою, гарною (ІДЕАЛ). Породіллям покращує лактацію. Нормалізує місячні, в клімактеричний період жінка не страждатиме від кровотеч, підвищення тиску (ДЕМЕТРА).

Тому вербена не підходить тим, у кого підвищений тиск, натомість нормалізує тиск у гіпотоніків. Через те жінки можуть бути холодними не лише до чоловіків, просто мають холодні руки і ноги. Вони взагалі кволі, травлення погане. Вербена не тільки відновлює печінку і селезінку, а й покращує апетит, покращує засвоєння їжі.

Коли людина вживає вербену, травні органи, починаючи від стравоходу (шлунок, печінка, підшлункова залоза, кишківник) працюють нормально. Ніколи не буде закрепів і проносів, кишківник працюватиме як годинник. А оскільки не тільки апетит, а й засвоєння їжі нормальне, ніколи не будете набирати вагу. Жирових відкладень, й ліпом також, вербена ніколи не допустить (ЛІПОСАН).

Жінки активно використовували вербену також для спринцювання, підмивання.

Тамілі з міста Сарни вербена допомогла зцілити страшну трофічну виразку, яка ніяк не загоювалась, був лімфостаз (нога була як дві або три нормальних кінцівки). Тепер ця рослина росте в неї в городі, і жінка ділиться нею з іншими людьми.

Так колись вилікували нашого сусіда мама з бабусею: допомогли почистити кров і кровотворні органи (печінку, селезінку). Що б не потрапило в кров з їжею, напоями, або десь підхопили якусь заразу — вербена очищає від цього кров. На шкірі це одразу видно. Наскільки людина чиста всередині, настільки чиста відповідно її шкіра. Зрізали майже половину нашої сухої нехворощі, аби робити обмивання, протирання: 3 ст. л. на 1 л води. Приїздили навіть лікарі з Чернігова побачити це диво.

Наче ні цвіту яскравого, ні запаху особливого, а  мені дуже подобались в дитинстві її квіточки — маленькі, блакитно бузкові, на верхівках видовжених стебел. Всі маленькі діти люблять щось таке маленьке! Мені здавалось, що це щось небесне, незвідане, невідоме мені.

Вербена чудово лікує печінку. Лікує добре селезінку, а це найголовніші кровотворні органи. Отже лікує і червону, і білу кров. Тому в Таміли зник лімфостаз, рана загоїлась.

Вербена дуже ефективно загоює рани (будь-які  — гнійні, трофічні, порізи, травмування, забої), а ще синці на слизовій оболонці, скажімо в прямій кишці. Пам’ятаю зі своєї практики як вилікувала зґвалтованого хлопця з саднами, ранами, які завдавали багато страждань. За кілька днів вербена все те усунула і заспокоїла нервову систему (1 ст. л. на склянку окропу, пити по чверті склянки чотири рази на день).

Якщо зовні промивати шкіру, всі вугрі, прищі, подразнення, висипка, гнійники, фурункули, карбункули, воно проходить завдяки оцій благородній, священній траві.

Достатньо навіть знати, що вербена лікує судини (склероз, варикозне розширення вен), чистить їх, робить еластичними, усуває запальні процеси, відновлює кровообіг, відновлює консистенцію крові, запобігає утворенню згустків, тромбів — це вже буде означати для людини багато. Можна просто робити чай: 1 ч. л. на склянку окропу. Небезпеки інфаркту, інсульту вже зможете уникнути.

Тому в фітокомпозиції СУДИННИК, ВЕНОЛІК, СКЛЕРОЗАН, ГЕПАХОЛ, ЛІМФОГРАН додаю хоч невеличку кількість вербени. Не знаю як без цієї трави ми б рятували людей.

Вербену також називали «залізняк», «порплишник», бо вона допомагала й чоловікам, не лише жінкам. Знаєте, яка це трагедія, коли в чоловіка немає сперматозоїдів! Буває, що паразити пожирають сперматозоїди. Тоді даємо чоловіку ГЕЛЬМІН, аби позбутись паразитів, і відновити продукування статевими залозами сперматозоїдів (ЛІКТАТ). Вербена також підвищує потенцію, підвищує ерекцію, нормалізує функцію всієї статевої системи у чоловіків (СУПЕРВІТ). Для цього пили настій вербени, або робили чай з калгану, вербени, іноді додавали миколайчики або іван-чай.

Чоловік закоханий, бо відчуває в собі силу, почувається нормально. Буде стрункий, по-чоловічому красивий, в нього не ростиме живіт.

Давали вербену людям, щоб не боліла голова, не боліли зуби, не страждали вони від невритів і невралгій. Головний біль вщухав швидше, ніж від аптечних пігулок. Людина була в тонусі, нічого в неї не боліло.

Отже, вербена не є чоловічою або жіночою рослиною, вона рятує всіх людей! Особливо в цей час, який смутком огортає нашу душу, болем відгукується в нашому серці, бо гинуть люди. Нам боляче тепер, ми звертаємось до Бога за допомогою, щоб Він укріпив фізично, духовно, душевно наших захисників, допоміг мудро перемагати ворога і здобути мир Україні. Ми шукаємо, чим їм допомогти. І той Святий Дух, що присутній на землі в зеленому кольорі, у природі — допоможе нам, очистить нас, наснажить нас.

Залиште свій коментар
Коментарі
15.07.2022 10:33
Прошу помощи

Наталья, здравствуйте!
Спасибо Вам большое за этот ролик в ютюб.
Если можно,хочу попросить у Вас семена вербены, чтобы и у моей семьи в огороде росла эта Целительница.
Ещё нужна помощь, совет.
Мне 51год , родом из Бердянска сейчас живем в Днепре как переселенцы.
Проблемы со здоровьем начали тревожить,вроде и возраст не такой большой , только внученька родилась,а бабушка что-то знает.
Я в климаксе, месячных нет с 16 го года ,было сильное кровотечение и решили сохранить орган и яичника сделали примечание. Климакс переношу очень тяжело , таблеток перепробовал огромное количество ,но мало они мне помогают. Почти не сплю,давление высокое постоянно болит голова, была на УЗИ сказали застой желчи и жирная печень. Бородавки стали появляться хотя раньше их небыло. Псориаз с 16 лет .Но больше всего меня стало беспокоит в последние 1.5 месяца онемение рук и ночью и днем, болеть стали суставй на руках "мурашки бегают ", ночью просыпаюсь от очень сильного жжение ладоней такое чувство что их на печку положили.
Вообщем работать есть с чем.
Помощь Ваша нужна Наталья Петровна, посоветуйте как быть.
Очень бы мне хотелось тачистить кровь и весь организм, печеночку , но вы не советуете людям с давлением как же быть,может все-таки можно ?!
Но семено мне обязательно пришлите пожалуйста.
Очень надеюсь что Вы мне ответите!
Меня зовут Оксана Сивак  я есть почти во всех сетях, но если Вам удобно лучше в телеграм  или вайбер (это если удобно),я просто чаще туда захожу.мой номер ☎️  0994770338
г.Днепр
Отделение н.п номер 5