Лікування пухлинних утворень грудної залози фітокомпозиціями «Зеленої планети Земної»

29 червня 2024 р.

В Здравницю за допомогою звернулась пані з метастатичною карциномою грудної залози. Як ми лікуємо захворювання молочних залоз, зокрема і злоякісні? Ми допомагаємо організмові їх здолати.

 

Травознаям тривалий час забороняли лікувати різні пухлини — доброякісні та злоякісні. Якби народній медицині дозволили лікувати рак, то вже давно було би знайдено ліки. Бо всі пухлини лікуються. Навіть, якщо вони дуже задавнені і кругом пішли метастази, все одно треба намагатися допомогти організмові справитися з ними.

Саме так ми і робимо — виробляємо і даємо ліки з трав, щоб підтримати організм, додати сили боротися з хворобою. Лікуючи пухлинні утворення, насамперед ми лікуємо весь організм. Але не тільки це: є багато рослин, що мають пряму протиракову, протипухлинну дію, не дають пухлині рости, уповільнюють розростання метастазів, вбивають ракові клітини або не дають пухлині вирощувати кровоносні судини навколо себе, щоб мати багате живлення.

Найсильніша фітокомпозиція проти пухлин — БЛАСТИН, до складу якої входить 32 протипухлинних рослини, і вони успішно справляються з незадавненою пухлиною, яка ще не дала метастази. Але найчастіше лікування пухлини починаємо від причини, тому в перший місяць БЛАСТИН не даємо, а залишаємо його на потім.

Коли лікуємо молочну залозу, то обов’язково спочатку треба давати НОРМОСТРУМ, щоб всю гормональну систему стимулювати до боротьби з хворобою, а також ЛІМФОГРАН.

Фітокомпозиція ТУМОРАН лікує пухлини в залозистих органах, особливо в молочних залози, фіброматозні вузли, а чоловікам лікує статеву залозу. ТУМОРАН дуже сильний, тому його можна додавати до інших ліків по 2 краплі на прийом. Наприклад, якщо призначаємо на курс лікування НОРМОСТРУМ, МАСТОДЕН, ФІБРОМАН, АДНЕКСАН або НОРМОСТРУМ, МАСТОДЕН, ФІБРОМАН, то до цих фітокомпозицій додаємо ще по 2-3 краплі ТУМОРАНУ. І тоді одного флакону ТУМОРАНУ вистачає на 2 місяці лікування.

У наступний місяць вже даємо БЛАСТИН, щоб поборотися з самою пухлиною.

В молочній залозі пухлини можуть утворюватись на місці травми — це найтяжчі, найщільніші пухлини, при яких ми даємо АРНІКУ і БЛАСТИН. Часто даємо БОЛІГ, якщо молочна залоза дуже тверда. Але перебільшувати його дозу небезпечно, бо він робить молочну залозу рихлою, ослаблює її, розтягує.

Бувають пухлини від тривалого запального процесу, спричиненого переохолодженням, які частіше виникають збоку, з-під руки, де збільшуються лімфатичні залози — вони легше лікуються, в цьому випадку даємо фітокомпозицію МАСТОДЕН.

Деколи пухлина починається з фіброзно-кістозних утворень — в такому випадку поєднуємо фітокомпозиції МАСТОДЕН, ФІБРОМАН і АДНЕКСАН.

Коли з’являється пухлина, організм намагається її ізолювати, щоб вона не давала метастазів. Якщо людині вже зробили операцію і розрізали оболонку навколо пухлини, то тоді відкривається кордон, і метастази розповсюджуються по всьому організму. Але і без операцій, чим довше існує пухлина, тим більша ймовірність, що вона дасть метастази.

Щонайперше, з будь-якого органу, метастази завжди ідуть в печінку. Це ми спостерігаємо на практиці. Також часті метастази в кістках (починають боліти ребра, спина), легенях. Якщо вже є метастази, то даємо фітокомпозицію ГЕПАХОЛ-2,а підсилити її можемо БОЛІГОМ, який не допускає поширення метастазів і знеболює. До складу цих препаратів входить боліголов.

Іноді людині ставлять діагноз «рак молочної залози», але при огляді я бачу, що консистенція цієї пухлини м’яка, однорідна. Це лімфатичне утворення, а не рак. Призначаю МАСТОДЕН, ФІБРОМАН, ЛІМФОГРАН. І за 2 місяці немає цієї пухлини, молочна залоза чиста, спокійна, нормальна.

Може бути і паразитарне ураження молочних залоз, яке можна розпізнати за особливою консистенцією при огляді, прощупуванні молочної залози. В таких випадках до курсу лікування має входити і ГЕЛЬМІН.

Отож, як бачите, лікування пухлинних утворень різної природи не просте, але можливе. І це головне. Не треба опускати руки, а треба продовжувати боротися за своє здоров’я.

Залиште свій коментар