Нетримання сечі у жінок і чоловіків, нічний енурез у дітей

3 грудня 2023 р.

Щодня до консультантів-лікарів «Зеленої планети Земної» звертаються люди старшого віку з проблемою нетримання сечі, але також часто приходять батьки, бабусі з дітьми, у яких є нічний енурез.

Нетримання сечі — це мимовільне виділення сечі за відсутності позиву або неможливість стримати такий позив, контролювати сечовипускання. Проявляється такожвитіканням сечі при кашлі, сміху, підйомі важкого, бігу, стрибках; неконтрольованою потребою помочитися; відчуттям опущення стінок піхви, чужорідного тіла; відчуттям неповного спорожнення сечового міхура.

Немовлята не вміють утримувати сечу, для них це не порушення. Енурез до двох років ще сприймається як дитячий, нормальний. У старшому віці самовільне виділення сечі свідчить про негаразди в організмі. Частою причиною є застуда від сидіння на холодному, ходіння босоніж по холодній цементній підлозі. Іншими причинами можуть бути порушення травлення, перевтома, психічні чи фізичні травми, погані умови проживання, харчування, загальне переохолодження, порушення функції сечового міхура, запалення і дефекти сечовивідного канатика чи всієї сечостатевої системи.

У дітей шкільного віку часто бачу опущені нирки, деформований сечовий міхур і сечовід, причиною яких став атонічний, опущений шлунок. Через погану роботу шлунка страждає печінка, вона уражена токсинами, збільшена. Коли дитина спить, її розтягнутий шлунок тисне на ліву нирку, а збільшена печінка — на праву. Потерпають обидві нирки, дитина себе у сні не контролює, тому і відбувається мимовільне виділення сечі. Часто при рухах у дитини виникає ще й енкопрез, тобто нетримання калу.

Як допомогти дитині? Потрібно тонізувати шлунок, налагодити його секреторну діяльність. До меню мають входити пшоняна каша, капуста свіжа, квашена, цибуля, кріп, різна зелень; а солодощі, цукор треба обмежити.

В «Зеленій планеті Земної» щоб підтягнути шлунок, налагодити травлення призначаємо ГАСТРОТОН. ГЕПАХОЛвідновить функції печінки. ГЕПАХОЛ-3 допоможе це зробитинавіть у разі лямбліозного холециститу. Для підшлункової залози радимо ЗОЛОТНИК (після їжі).

Запалення сечового міхура, що викликає біль і печіння під час сечовиділення, лікуємо фітокомпозицією ЦИСТАН (цистит — це запалення сечового міхура). А запалення нирок, яке може проявлятись нетриманням сечі, болем в попереку і нижче, підвищенням тиску, температури, усуваємо помічною фітокомпозицією НЕФРОЛІК. У випадку гломерулонефриту — тяжкого захворювання нирок, необхідний ГЛОМЕРАН.

В разі нетримання сечі обов’язковою фітокомпозицією є ТРИМНИК («тримати сечу»). Він підвищує тонус нервових центрів спинного і головного мозку, відповідальних за регуляцію сечовиділення, під час сну включно, тонізує сфінктер сечового міхура.

Часто в такої дитини чутлива нервова система. Вона погано спить, нерідко плаксива, руки у неї холодні, вологі, бувають проблеми з кишківником. Такий стан може бути через порушення функції (частіше пониження) щитовидної залози. В такому разі призначаємо НОРМОСТРУМта ІНТЕЛЯТРИНдля заспокоєння нервової системи.

У дитини і дорослого нічне або денне нетримання сечі також може виникати, коли є гельмінти. Тоді додаємо фітокомпозицію ГЕЛЬМІН. Раджу придбати її в кожну сім'ю. Гельмінтами можна заразитись не лише від сількогосподарських чи домашніх тварин, але й від мишей, щурів, принести яйця глистів на взутті чи одязі, на руках з туалету, школи, садочка, з’їсти їх з непомитою чи погано обробленою (сало, м'ясо, риба) їжею. ГЕЛЬМІН виводить всі види паразитів: місяць пролікувались, і від паразитів очистились.

Нетримання сечі у жінок також часто викликане тим, що печінка і шлунок тиснуть на нирки, але також і на дітородні органи, які деформують сечовий міхур. Раніше жінки завжди мали для підмивання деревій, ромашку, нагідки, вміли зберігати свою молодість, привабливість, здоров’я дітородних органів, а між тим народжували багато дітей. І від нетримання сечі не потерпали. У них були під рукою потрібні не тільки для здоров’я, але й для темпераменту трави: підойма, вероніка, приворотень.

Підойма, або нечуйвітер волохатенький (Hieracium pilosella) росте на лісових галявинах, сухих луках. Має сизуваті розетки пухнастих листків, а квіти як у кульбаби. Піднімає всі опущені органи: тонізує розтягнені стінки шлунка, лікує гіпоацидний гастрит, піднімає нирки, матку, вирівнює сечоводи, подрібнює камені. Заготовляють рослину під час цвітіння разом з коренем, обережно витягуючи із землі.

Настій нечуйвітру

1 ст. л. сировини залити склянкою окропу, настояти 30-40 хв. Пити по 2 ст. л. 4 рази на день до їди, при загостренні по 1 ст. л. щодві год.

Вероніка лікарська (Veronica officinalis) тонізує і піднімає шлунок, лікує печінку, селезінку, сприяє травленню, зцілює сечостатеву систему. До неї зверталися жінки при опущенні матки, нетриманні сечі, клімактеричних розладах.

Настій вероніки лікарської

1 ч. л. подрібненої трави залити склянкою окропу. Настояти 40 хв. Пити по чверті склянки 4 рази на день за пів години до їди.

Піднімає органи й суміш вероніки лікарської, приворотню звичайного та нечуйвітру волохатенького. Всі трави беріть порівну, а ліки готуйте, як з вероніки.

На основі цих рослин ми виготовляємо ПТОЗАН, який радимо від опущення матки, стінок піхви та інших сечостатевих органів, загину шийки матки, для комплексного лікування фіброміоми матки, аднекситів, ендометритів.Дітородні органи стають на місце, нормалізується стан нирок, розташування сечоводів і сечового міхура. Дуже цілющою є фітокомпозиція АРНІКА, без якої обійтися також неможливо.

Жінкам з нетриманням даємо також, як і дітям, ГЕПАХОЛ іГАСТРОТОН, щоб печінка запрацювала нормально, стала під діафрагму і не заважала ниркам і сечовому міхуру працювати; щоб підняти шлунок і покращити перетравлення їжі. Далі, коли вже це працює або разом з тим, ми даємо НЕФРОПТАН, щоб підняти нирки, відновити нормальну роботу нирок і сечового міхура. Якщо на сечовий міхур ніщо не тисне, то і нетримання сечі припиняється, всі органи працюють злагоджено. Кишківникові також не заважає обтяжений шлунок чи збільшена печінка, його моторика відновлюється, проходять закрепи. Якщо ж закрепи все ще є, то додаємо ЗОЛОТНИК, щоб виправити підшлункову залозу. Якщо людина встає мочитися вночі 3-4 рази, то дивимось, чи немає цукрового діабету, тоді додаємо ДІАМАНТ.

ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, ДІАМАНТ приймаємо до їжі, ЗОЛОТНИК після їжі.

ПТОЗАН з ТРИМНИКОМ та іншими названими фітокомпозиціямиставить на місце всі органи жінки, позбавляє від болючих місячних, болю в попереку, нетримання сечі, великого живота, нормалізує стан всіх органів, піднімає їх.

У чоловіків нетримання сечі частіше буває у більш старшому віці через простатит, аденому, ослаблення сфінктера сечового міхура, гормональні зміни. Це окрім тих причин, що вже були названі вище. Цьому можна зарадити! Є зеленчук жовтий (Lamium galeobdolon), який добре лікує простатит, аденому, уретрит, нефрит, гломерулонефрит, застій, посилює сфінктер сечового міхура.

Зеленчук схожий на глуху кропиву, тільки з жовтими квітами. Вранці заваріть склянкою окропу 1 ч. л. зілля, тримайте 10 хв., пийте теплим по пів склянки 3-4 рази на день або 2-3 склянки на день по кілька ковтків. Так само зеленчук можна пити й жінкам від нетримання.

«Зеленій планеті Земної» під силу вилікувати нетримання сечі. Приблизний курс лікування — два місяці, але результат можливий вже за місяць. Однак,краще пройти повний курс, аби не було рецидиву.Звертайтесь до Здравниць «Зеленої планети Земної», лікуйтеся і покращення неодмінно настане!

Залиште свій коментар