Допомога нашим чоловікам

10 січня 2023 р.

На прийомі в Здравниці всім хочеться сказати добре слово, запропонувати фітокомпозиції, щоб повернути людей до життя, до здоров'я, щоб вони відчували наснагу боротися за мир, за світле майбутнє наших дітей. Маю багато пацієнтів з катарактою, глаукомою, ретинопатією, цукровим діабетом, тяжкою депресією... Та зараз всі думки про те, як зберегти здоров’я нашим захисникам.

 

Погода взимку сувора — то холод і мороз, то дощ і багно під ногами. Так хочеться побажати «воїнам світла» тепла від природи й добра від людей. Тепла від природи чекати ще довго, тому ще більш цінне добро від людей, які піклуються, дбають одне про одного: воїни захищають нас від нелюдів-окупантів, волонтери опікуються військовими. «Зелена планета Земної» теж поруч — в боротьбі за міцне здоров’я українців!

Раніше, в мирному минулому, ми говорили про перехідний період від листопада і до березня місяця, коли чоловікам стає важкувато, вони ніби впадають у цей період в сплячку. Тепер думка більше не про те, як чоловіків збадьорити, чи як їм відпочити, а як допомогти захистити рідну землю і здобути перемогу і мир — не лише в Україні, а на Землі, на всій планеті.

Для цього захисники мають бути здоровими. «Зелена планета Земної» має багато засобів, які в цьому допоможуть. Представники дужої статі часто бувають сором'язливими та безпорадними. В турботах про свою родину, не завжди дбають про самих себе. Тож прошу шановних дружин, доньок, сестер, матерів, бабусь — берегинь своїх родин — попіклуватись про них. Від самого дитинства і до зрілих років вони мають вчити чоловіків берегти здоров’я, а за потреби — опікати та лікувати.

Аби не застудилися, передусім забезпечте їх фітокомпозицією «Зеленої планети Земної» РЕСПІРАН. Додайте до нього ГРИПОЛІК, ІМУНАТ, ВІТАЛОНГ, ЛЕГЕНЕВИЙ БАЛЬЗАМ, ЛАРИНГАН, МИГДАЛІК, НАЗАЛІК, ФІТОВІР (ФІТОФЛАВ). Всі ці фітозасоби захистять від вірусів, допоможуть від нежиті, кашлю, болю в горлі, зміцнять імунітет.

Для того, щоб були здорові руки, ноги налагодьте нормальний кровообіг. Рух крові забезпечують судини: ними кров циркулює, доносить поживні речовини до кожної клітини. Для вен, капілярів, артерій призначені ВЕНОЛІК, ВАЗОНОРОМ, СУДИННИК.

Для всього організму здорові судини важливі, щоб кров безперешкодно надходила до органів. Кров’яні клітини теж мають добре виконувати свою функцію; нормальна формула крові залежить від кровотворних органів — печінки, селезінки, кісткового мозку. Печінка відповідає за червону кров, а селезінка за білу. Аби формула крові була відповідною, застосовуємо фітокомпозиції ГЕПАХОЛ, ЛІМФОГРАН, ЛЕЙКОЛІК.

А коли вже згадали про печінку, то не оминути й проблеми травлення. Попри туботу рідних і близьких, волонтерів і військових кухарів на передовій, в окопах важко забезпечити не те що здорове, а просто щоденне харчування. Тут треба підтримати шлунок: ГАСТРОТОН потрібен, коли травлення слабке, ГАСТРОЛІК, коли підвищена кислотність, ГАСТРОЛІК усуне запалення слизової в обох випадках. Підшлункова страждає від консервованої їжі, сухом’ятки, солодкого, копченого, напівфабрикатів, великої кількості домішок і спецій. Без ЗОЛОТНИКА ніяк! А може комусь потрібен і ДІАМАНТ. ГЕПАХОЛ допоможе працювати печінці. В разі отруєння незамінний ТОКСАН. ДІАР припинить пронос, ЛАКСОН порятує від закрепів.

Дуже страждають чоловіки від негараздів чоловічого здоров'я, проблем сечостатевої системи. Скажімо, болить спина, поперек: лікарі й дружини і бачать причину саме в попереку , в крижах. А вона ж насправді — в статевих органах чоловіка! Під час відпочинку біль у попереку ніби й не відчувається, а як тільки почати працювати, нахилятись, щось підіймати, починає дуже боліти, навіть іноді ноги відбирає. Так буває тому, що затиснуті судини, нервові волокна. В такому випадку застосовуємо СПОНДІЛАН і НЕВРИН, зовні САНАТ, щоб натерти місця болючі. САНАТ забезпечує приплив крові, і запальний процес виліковується швидше.

Але ж, аби забезпечити надійний, сталий ефект, позбутись першопричини такого стану, насамперед даємо НЕФРОЛІК для нормалізації функції нирок. Цей парний очисний орган дуже потерпає, особливо тепер: холод і мряка шкодять всій системі сечостатевій. Тому подбати слід і про те, щоб чоловік не перемерзав, нирки не переохолоджувались.

До НЕФРОЛІКА додаємо ПРОСТАДЕН. Бо коли запалена статева залоза, сеча йде дуже уповільнено, слабко, вночі часто встають мочитися. Якщо не пролікувати простатит (тобто запальний процес статевої залози), виникає аденома: статева залоза збільшена, запалена, а разом запалена уретра і вся сечостатева система.

Гіперплазія статевої залози виникає внаслідок застою лімфи. Цьому порушенню запобігає ЛІМФОГРАН.

В несприятливих умовах виникають запальні процеси сечового міхура, коли боляче мочитися, часте сечовиділення. На поміч прийде ЦИСТАН.

Від запалення уретри, уретриту потрібен УРОСЕПТ, дуже ефективний засіб. Поєднання запаленої уретри, статевої залози дає нестерпний біль в попереку.

Таким чином застосовуємо комплексне лікування: НЕФРОЛІК, ПРОСТАДЕН, ЛІМФОГРАН, УРОСЕПТ, ЦИСТАН. Запальні процеси чоловічої сечостатевої системи зменшуються вже впродовж двох-трьох тижнів, а приймати ліки треба не менше місяця. І коли запалення минає, припиняється біль у спині, не розламує її в крижах.

Для того, щоб чоловіка зробити дужим, відновити його потенцію, не треба шукати якихось заморських засобів. В «Зеленій планеті Земної» є СУПЕРВІТ, який усуває запалення статевої системи, налагоджує функції залоз. Чоловіки випробували цей засіб і визначили, що коли вживають СУПЕРВІТ і СУДИННИК, то прекрасно себе почувають, щасливі в сімейному житті і коханні.

«Зелена планета Земної» допомагає і чоловікам старшого віку, які мусять часто вставати вночі через часті сечовиділення. ПРОСТАДЕН, ТРИМНИК, ЦИСТАН дозволять спокійно відпочити вночі, не потерпаючи від болю. Нервова система зможе розслабитись і відпочити, не відчуватиме перенапруження через багаторазово перерваний сон.

Останнім часом чоловіки часто скаржаться, що не можуть помочитись взагалі, тяжко почуваються, голова болить, нудить. Це ознаки гломерулонефриту, ниркові клубочки погано працюють. Лікарі виписують сечогінні ліки, котрі тільки посилюють негативні процеси в клубочках, ті запалюються, руйнуються ще сильніше. Хімічними препаратами гломерулонефрит вилікувати неможливо. Допоможуть тільки ліки з пригорщів живої природи, трави, які збираємо від ранньої весни і до пізньої осені. З них виготовляємо фітокомпозицію ГЛОМЕРАН.

Важливий також нервовий, психічний стан людини. Всі українці зараз перебувають в стресі, навіть важко уявити, що відчувають захисники на передовій. Тут теж здатні допомогти цілющі рослини. Зміцнить щитовидну залозу, порятує її від виснаження, налагодить міцний сон НОРМОСТРУМ. СТРУМІН призначаємо в разі гіперфункції залози. НЕВРОЗАН робить людину спокійнішою, ІНТЕЛЯТРИН прояснює розум, підвищує здатність до концентрації. В разі депресивного стану на допомогу прийде СТИМОВІТ. 10 крапель ВАЛЕБРО допоможуть швидше заснути.

Цілющі природні ліки й теплі слова подяки — нашим захисникам! Вони борються, здобувають мир, і право на цивілізоване життя для України, Європи і, без перебільшення, всього світу. Навіть коли в нас немає електрики, води, інтернету, прохолодно в оселі — це не порівняти з умовами, в яких перебувають наші воїни. Давайте разом допоможемо їм бути здоровими!

Залиште свій коментар