«Ми не лікуємо, а допомагаємо організму побороти хворобу»

19 березня 2024 р.

Ці слова Наталі Земної можуть слугувати гаслом 43 конференції ТОВ «Зелена планета Земної», що відбулась 16 березня 2024 року. Раніше ми мали змогу зустрічатись віч-на-віч, однак вже друга за останні два роки онлайн-конференція показала, що це вдалий сучасний формат роботи, який дозволяє зеленопланетянам з усієї України поспілкуватись і обмінятись досвідом роботи. Це дуже важливо, щоб не розгубити один-одного і всю «Зелену планету» на відстані, вчасно виявляти проблеми в діагностиці та виправляти помилки, досягати більшої ефективності в оздоровленні людей.

З доповіддю «Удосконалення та досвід діагностування хворих в сучаснихумовах» виступила Президент Товариства природолікування «Зелена планета», Генеральний директор ТОВ «Зелена планета Земної» Наталя ЗЕМНА. Далі пропонуємо вашій увазі тези виступу.

Ми завжди звертались до Бога по допомогу, молились за здоров’я недужих, які приходять до нас за зціленням, за здоров’ям. Просили вкласти в наші руки вміння, в голови — розум, і досягати в цьому успіхів. Найкраща доля — бути потрібним величезному загалу людей.

Попри буремні складні часи трави ми збираємо, тобто сировина в нас є, фітокомпозиції випускаємо, навіть розширюємо асортимент — в перспективі прагнемо виробляти більше чаїв та косметичних засобів. За ці два роки ніхто не залишався без ліків, професійних порад, ніхто не пішов розгубленим чи з порожніми руками з наших Здравниць. Скільки отримуємо відгуків, дзвінків, листів — люди задоволені «Зеленою планетою Земної».

Наразі бачимо потребу звернути більшу увагу на судинні захворювання, бо якщо не працюють судини — людина хвора. ВАЗОНОРМУ взагалі можна скласти оду: він і кровоток поліпшує, лікує полопані капіляри (синю сітку на ногах), від болю у м’язах допомагає... Не встигаємо цю фітокомпозицію виробляти — люди «відрами» п’ють. Справді, без кисню і живлення, без очищення клітини не працюють, вони відмирають. Тож в разі будь-якого захворювання найперше завдання — доправити кров у кожну клітину кожного органу. Для цього часто поєднуємо ВАЗОНОРМ, ВЕНОЛІК і СУДИННИК — оздоровлюємо всю судинну систему організму.

Наболіла тема — назвемо її «безглузді операції». Лікарі часто поспішають радити замість терапії хірургію. Але ж видалення якогось органу не вирішує проблему порушення обміну, функції не виправляє, натомість заподіює додаткової шкоди, завдаючи серйозного травмування організму.

От, наприклад, кістозні утворення — доброякісні пухлини з міцною оболонкою і рідким вмістом. В «Зеленій планеті Земної» їх виникнення пов’язуємо з гельмінтозами, зокрема ураженням ехінококом. Не лише через операцію, навіть пункцію ці паразити здатні поширитись організмом. І тоді замість однієї кісти виникає дві-три, або спостерігається множинне ураження — полікістоз. Багато разів довів свою дієвість курс лікування КІСТОЛІКОМ та іншими фітокомпозиціями. То нащо видаляти жіночі органи?

Те саме з атеромами. Часто вони виникають в чоловіків на голові. Прооперували одну атерому, з часом утворилось дві, прооперували дві — поширились по всій голові. Тоді що, скальп людині знімати? Ми з успіхом застосовуємо засіб з цілющих рослин АТЕРАН, і бачимо надійний позитивний результат.

Поліпи теж не треба оперувати. Бо видалили поліп у носі — виникає в шлунку, видалили там — «пішло» у матку, бачимо поліпоз кишківника. Після курсу лікування ПАПІЛАНОМ, ПСОРЕПОЛОМ, ГЕЛЬМІНОМ, а до них ще засобами для ураженого поліпами органу, наприклад, МИГДАЛІК чи СПАЗМОКОЛ, поліпи відторгаються і виходять з організму у вигляді шматочків м’яса або пожованої вати. І результат лікування сталий, надійний.

Шрами після операції, келоїдні рубці можна теж вважати доброякісною пухлиною. Бачимо, що вони виникають не в усіх прооперованих або травмованих людей, а переважно в тих, хто уражений гельмінтами.

Взагалі, з упевненістю можна сказати, що без ГЕЛЬМІНУ доброякісні пухлини не лікуються. Тому до всіх композицій ще додаємо краплі ГЕЛЬМІН — до їди, і чай ГЕЛЬМІН — після.

Фахівці-офтальмологи, і ми в «Зеленій планеті Земної», бачимо як людство сліпне, занурюється в темряву. Глаукома, катаракта загрожують втратою зору. Але, щоб повернути людині здатність бачити білий світ, не обов’язково оперувати око. Часто після операції з приводу катаракти спостерігаємо, як розвивається глаукома, бо в травмованому оці порушується тиск, страждає сітківка, зоровий нерв. А першопричиною цих захворювань може бути «голодне око». Це наш термін, який показує, що через порушені судини до ока не потрапляють поживні речовини й кисень. Тепер без ВАЗОНОРМА очні та інші необхідні ліки (ОКОЛІК, ЗІРОЧНИК, НЕВРИН, ПРОЗІР) взагалі не застосовуємо.

Учасники конференції з великою цікавістю прослухали доповіді шанованих лікарів-консультантів мережі Здравниць «Зеленої планети Земної.

Оксана ГРИГОРЕНКО (Здравниця №50, м. Кам’янець-Подільський) представила доповідь «Лікування грипу А та інших респіраторних захворювань фітокомпозиціями Наталі Земної». Важко сказати, який стан справ на інших територіях, але в Кам’янці-Подільському й навколишніх регіонах спостерігається епідемія грипу А, хоча насправді вона змішана. Якщо раніше в нашому закладі ми діагностували ковід у пацієнтів, у яких температура більше 40°С тривала понад 3 дні, то зараз обстеження негативне. Натомість поєднаний аналіз на грип і ковід позитивний. Це говорить про те, що віруси грипу і ковіду мутують, з’являються трошки інші симптоми. Захворювання агресивне, температура стійка. Від хімічних засобів на кшталт нурофену, парацетамолу температура не завжди знижується. Тому починаємо, особливо для дітей, підключати фітокомпозиції (ГРИПОЛІК і ТОКСАН), радимо пити більше води.

Євген СМАЛЬКО (Здравниця №7, м. Луцьк) розповів про «Емоційне вигорання як наслідок постійного стресу в роботі». Вигорання зазвичай трапляється з фахівцями, які тісно співпрацюють з людьми, часто в складних життєвих ситуаціях (лікарі, рятувальники, поліцейські, адвокати, вчителі тощо). Зараз це також і військові. У випадку зниження стресостійкості пропонуємо нашим пацієнтам, по-перше, впорядкувати режим дня, приймати НЕВРОЗАН, ІНТЕЛЯТРИН, СТИМОВІТ, ВАЛЕБРО, ВІТАЛОНГ, а також лікувати сукупні патології.

Досвідом лікування подагри поділилась Марія ІВАНОВА (Здравниця №40, м. Конотоп). Лікування не буде легким, і треба переконати пацієнта не кидати його, навіть коли підуть солі, і це завдає болю й дискомфорту. Однак сумлінний прийом ПОДАГРИНУ, НЕФРОЛІКУ, АЛЬГОСАНУ, ГЕМОСАНУ, ЕРІЗЕПАНУ, правильне застосування зовнішніх засобів — компресів з РОЗТИРАННЯ (лише холодних), настоянок квітів білої лілії, кореня живокосту, квітів і листя бузку, дають гарний надійний результат.

Це лише стислий виклад того, що відбувалось на нашій онлайн-конференції — всім почутим, побаченим й обговореним поділимось із нашими читачами в подальших числах газети, на сторінках нашого сайту і фейсбуку.

Підсумовуючи роботу конференції, акцентуємо увагу на важливому принципі діяльності «Зеленої планети Земної». Хоч ми і застосовуємо слова «ліки», «лікування», насправді прагнемо не лікувати організм, а допомогти йому побороти хворобу. Завдяки засобам з цілющих рослин, віковим досягненням української і світової народної медицини маємо посприяти самозціленню, самовідновленню людини. Маємо навчити цього наших фахівців і прихильників природолікування, які звертаються до нас за допомогою.

Заради цього ми збираємо колег-зеленопланетян на конференції, які завжди бувають плідними, залишають яскравий слід у душах її учасників і додають наснаги для подальшої роботи.

Залиште свій коментар